Auto Reve partnerem motoryzacyjnym festiwalu TOFIFEST

Auto Reve partnerem motoryzacyjnym festiwalu TOFIFEST

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że czwarty rok z rzędu jesteśmy partnerem międzynarodowego festiwalu filmowego TOFIFEST!

TOFIFEST nazywany także festiwalem kina niepokornego odbywa się już po raz szesnasty. W czasie jego trwania wyświetlane są filmy określane przez organizatorów jako: frapujące, nieszablonowe, motywujące do długich rozmów i nawiązywania kontaktów. TOFIFEST jest okazją do poszerzania horyzontów sztuki filmowej. Na czas jego trwania Toruń zamienia się w filmową stolicę Polski.

Podczas trwania festiwalu będziemy mieć okazję do zaprezentowania Państwu naszych samochodów oraz zabrania na ich pokład wyjątkowych gwiazd kina niepokornego. TALISMAN, ESPACE, KOLEOS i inne modele Renault będą gościć na swoich tylnych kanapach takie osobistości jak Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik czy Wojciech Smarzowski. 

TOFIFEST rozpoczyna się już 20 października koncertem takich gwiazd jak Steve Nash, Wojciech Waglewski, Ania Rusowicz i zespołu Tulia. Festiwal zakończy się 28 października.

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie znajdziecie konkursy, w których będzie można wygrać bilety na filmy!