homehomehome
Ustwienia

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Uni- Car Dwa Sp. z o.o. Dealer Renault i  Dacia w Toruniu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sprzedawca samochodów nowych

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sprzedaż nowych samochodów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • efektywną obsługę Klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze Klientów
  • wysoka kultura osobista
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność pracy z komputerem
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • bardzo stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • odpowiednio wyposażone stanowisko pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania

CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@uni-car.pl

Prosimy o dopisanie na CV klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Uni-Car Dwa Sp. z  o.o.  z siedzibą w Toruniu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o  ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY.

Mechanik , elektromechanik samochodowy

Miejsce pracy: Toruń

Jeśli jesteś ambitny i chcesz się rozwijać, jeśli chcesz pracować w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, to właśnie Ciebie szukamy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • dodatkowe systemy motywacyjne
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe

wyślij CV na adres : rekrutacja@uni-car.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Uni-Car Dwa Sp. z  o.o.  z siedzibą w Toruniu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

zapytanie o samochód nowyzapytanie o samochód używanyzapytanie o serwisumów się na jazdę próbną