fbpx Renault

Zapraszamy na targi MOTO-TOR!

Zapraszamy na targi MOTO-TOR!

Serdecznie zapraszamy na Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR które odbędą się w dniach 6-7 października w Centrum Targowym PARK, przy ul. Szosa Bydgoska 3.

Przez dwa dni zaprezentujemy Państwu nasze popularne modele samochodów osobowych Renault: CLIO, CAPTUR oraz KADJAR i niezwykle popularną Nową Dacię Duster. Poza tym oddamy do jazd próbnych aż dwa modele Renault w 100% elektryczne! Będą mogli Państwo sprawdzić cichą i bezemisyjną jazdę za kierownicą Renault ZOE i KANGOO Z.E.!

Z myślą o przedsiębiorcach przygotowaliśmy także ekspozycję samochodów dostawczych i modyfikowanych, w tym między innymi zabudowę izotermiczną oraz gastronomiczną. Nasi doradcy handlowi na miejscu zaprezentują Państwu szczegółowe informacje na temat prezentowanych aut i przedstawią ofertę na zabudowy specjalistyczne.

Po obejrzeniu ekspozycji zapraszamy Państwa do naszego Foodtrucka zbudowanego na bazie Renault TRAFIC, gdzie za darmo zaserwujemy przepyszną zupę dyniową oraz chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Wszystko z okazji 120 urodzin RENAULT.

Serdecznie zapraszamy w sobotę i niedzielę 6-7 października.

Foodtruck Master izoterma