fbpx Renault

Samochody dostawcze

kangoo-express.jpg

Kangoo Express

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault
KANGOO
EXPRESS

Kangoo Express przyjmuje nową stylistykę Renault i zmienia się, aby jeszcze lepiej spełnić Twoje zawodowe potrzeby. 3 długości nadwozia, 3 poziomy wyposażenia, w tym wersje pięciomiejscowe, szeroka oferta oszczędnych i niezawodnych silników. Na pewno znajdziesz Kangoo, które będzie Ci odpowiadać!

Dzięki pojemności ładunkowej od 2,3m3 do 4,6 m3 i ładowności sięgającej 800 kg nowe Kangoo Express stanowi najlepszą odpowiedź na Twoje potrzeby.

Zapytaj o możliwości zabudowy specjalistycznej

Broszura

cennik

Cennik akcesoriów

Odkryj Renault KANGOO EXPRESS

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Poznaj w pełni elektryczne KANGOO Z.E.

 

Wersja Z.E. charakteryzująca się 100% elektrycznym napędem jest symbolem innowacyjności i przełomu w zakresie działań proekologicznych, jest największą wśród dostępnych na rynku furgonetek elektrycznych. 

Poznaj Kangoo Z.E.

Poznaj Renault KANGOO w wersji osobowej

 

Jeszcze bardziej nastawione na potrzeby użytkowników, Renault Kangoo ułatwi codzienne życie. Platforma Renault KANGOO oparta na modelu Scénic umożliwia komfortową i dynamiczną jazdę.

Poznaj Kangoo osobowe

renault-autobus2.jpg

Master autobus

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault Master autobus

Wygodny i komfortowy

Podążaj własnymi drogami już od 56.900 złoty

Renault
Master Autobus

Wygodny, a jednocześnie kompaktowy Master Bus jest doskonałym pojazdem do przewozu 17 osób (16 pasażerów + kierowca) w najdogodniejszych warunkach. Zapewnia komfort wszystkim pasażerom niezależnie od rodzaju podróży – zarówno w mieście, jak i w trasie. Przestrzeń na kolana i nad głowami, półki autobusowe na całej długości, indywidualne oświetlenie i wentylacja, a w opcji także dodatkowe ogrzewanie przedziału pasażerskiego – w Masterze Bus wszyscy podróżują wygodnie. Utrzymanie czystości jest łatwe dzięki gładkiej i łatwej do czyszczenia podłodze antypoślizgowej. Master Autobus dostępny jest z silnikami dCi 145 oraz dCi 165.

Zapytaj o promocyjną ofertę

Broszura

cennik i dane techniczne

Odkryj Renault Master Autobus

Umów się z handlowcem

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Nic nie jest tak ważne jak możliwość pracy w warunkach pełnego bezpieczeństwa. Konstruktorzy Mastera doskonale to rozumieją – jego systemy wspomagania prowadzenia są jeszcze bardziej innowacyjne niż dotychczas. Zastosowano nowy system ESC – z funkcją Extended Grip, zapewniającą optymalną skuteczność napędu, wspomaganie ruszania pod górę oraz system stabilizacji toru jazdy przyczepy. Natomiast lusterko Wide View zapewnia najlepszą widoczność do tyłu.

02.jpg

Nowy Trafic Dostawczy

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Nowe Renault Trafic

Sprawdzi się w każdej branży

Nowe Renault
TRAFIC

Twoja codzienna praca jest wyjątkowa. Nowe Renault TRAFIC zostało zaprojektowane na nowo, aby spełnić Twoje konkretne potrzeby. Pośród wielu wersji nadwoziowych, od furgonów po platformy pod zabudowy, bez wątpienie odnajdziesz konfigurację spełniającą wszystkie Twojego wymagania. Nowy TRAFIC jest dostępny w kilkunastu wersjach zabudów wykonywanych na miarę. Oprócz wyjątkowej ładowności, odświeżonej stylistyki i 2-litrowego silnika, możesz również wybrać automatyczną skrzynię biegów, która daje wyjątkową przyjemność z jazdy.

Dzięki rekordowej 4,15 m powierzchni ładunkowej (dzięki zastosowaniu pomysłowej otwieranej klapy), oraz powierzchni użytkowej do 8,6 m3, bez problemu przewieziesz materiały, narzędzia i przedmioty o dużych i uciążliwych rozmiarach. Duże przesuwne
drzwi boczne i tylne z kątem otwarcia do 255° ułatwiają dostęp do przestrzeni ładunkowej.
Ekipa do zabrania? Furgon w wersji brygadowej wygodnie pomieści do sześciu osób

Zapytaj o możliwości zabudowy specjalistycznej

Broszura

cennik i dane techniczne

cennik akcesoriów

Odkryj Nowe Renault TRAFIC

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Łączność podczas jazdy

 

Nowe systemy multimedialne i usługi Renault Easy Connect zapewnią łączność w Nowym Renault TRAFIC. MEDIA NAV Evolution i R-LINK Evolution mają funkcję replikacji ekranu smartfona, dzięki czemu możesz korzystać z ulubionych aplikacji na dużym, dotykowym ekranie w desce rozdzielczej. Możesz również korzystać z aplikacji R&Go, która pozwala na sterowanie całym systemem multimedialnym z poziomu twojego smartfona lub tabletu i zapewnia większą przyjemność i bezpieczeństwo podczas jazdy.

masterwst.jpg

Master

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Podążaj własnymi drogami już od 56.900 złoty

Renault
Master

Renault Master: mocny, oszczędny, bezpieczny... i jeszcze bardziej praktyczny w użytkowaniu. Jego silniki i liczne innowacje ułatwią codzienną pracę. Bogata, obejmująca ponad 150 różnych wersji gama, wraz z wersją furgon L4 z napędem na tylne pojedyncze koła, zapewnia wyjątkowe możliwości wyboru. Stylistyka osłony chłodnicy doskonale oddaje charakter Mastera: powiększona, solidna, stanowi zapowiedź spełnienia wszystkich oczekiwań!

Zaprojektowaliśmy kabinę Twojego Renault MASTER tak, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę. Ergonomiczne sterowanie, regulowany fotel i kierownica, aby dostosować pozycje za kierownicą, klimatyzacja, zoptymalizowana izolacja dźwiękoszczelna, liczne schowki, wspomaganie parkowania… Twoja podróż stanie się przyjemna i relaksująca, nawet jeśli masz do pokonania wiele kilometrów.

Zapytaj o promocyjną ofertę

Broszura

cennik i dane techniczne

katalog akcesoriów

cennik akcesoriów

Umów się z naszym doradcą handlowym,
sprawdź jakie możliwości zabudowy przygotowaliśmy
dla Twojego Renault MASTER

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Ponad milion konfiguracji

 

Dzięki wielu innowacjom Renault Master ułatwia Twoją codzienną pracę. Gama obejmująca ponad 150 wersji gwarantuje ogromny wybór, który został dodatkowo wzbogacony o nową wersję L4 z pojedynczymi kołami z tyłu. Renault Master dostosowuje się do Twoich potrzeb. Dostępny w czterech długościach i trzech wysokościach, jest wszechstronnym samochodem transportowym. To 12 pojemności załadunkowych – od 8 do 22 metrów sześciennych.

Solidna i estetyczna drewniana zabudowa optymalnie chroni wnętrze Twojego Renault Master. Dostępna również w wersji antypoślizgowej uchroni Twój ładunek przed przemieszczaniem się. W zależności od wersji, aby chronić Twój ładunek, wyposażyliśmy Twoje Renault w 10 uchwytów mocujących. Możesz spokojnie podróżować. Prosty załadunek i rozładunek dzięki drzwiom otwieranym 270°.

Renault
Master 4x4

Do oferty pojazdów dostawczych marki Renault dołącza Master z napędem na cztery koła. Dzięki konwersji dokonanej przez firmę Oberaigner, ten znany i ceniony od wielu lat pojazd, rozszerza swoje spektrum wykorzystania w nowych branżach. System napędowy został dostosowany do poruszania się w trudnych warunkach drogowych z ograniczoną przyczepnością, a sam pojazd jest wyżej zawieszony. Oznacza to, że Master 4x4 idealnie sprawdzi się podczas jazdy na pochyłościach i powierzchniach śliskich, w szczególności na śniegu, lodzie, mokrej trawie, żwirze lub błocie.

Master 4x4 występuje w odmianie Furgon, jednak może służyć także jako pojazd przystosowany do zabudowy specjalistycznej. Nasi doradcy handlowi z przyjemnością zaprezentują podczas spotkania możliwe zastosowania Mastera z napędem na 4 koła.

Umów się z naszym doradcą handlowym,
sprawdź jakie możliwości daje Renault MASTER z napędem 4x4

Umów się z handlowcem

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.