fbpx Renault

Samochody dostawcze

kangoo-express.jpg

Kangoo Express

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault
KANGOO
EXPRESS

Kangoo Express przyjmuje nową stylistykę Renault i zmienia się, aby jeszcze lepiej spełnić Twoje zawodowe potrzeby. 3 długości nadwozia, 3 poziomy wyposażenia, w tym wersje pięciomiejscowe, szeroka oferta oszczędnych i niezawodnych silników. Na pewno znajdziesz Kangoo, które będzie Ci odpowiadać!

Dzięki pojemności ładunkowej od 2,3m3 do 4,6 m3 i ładowności sięgającej 800 kg nowe Kangoo Express stanowi najlepszą odpowiedź na Twoje potrzeby.

Zapytaj o promocyjną ofertę

Broszura

cennik

Cennik akcesoriów

Odkryj Renault KANGOO EXPRESS

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Dopasuj swoje Kangoo!

Dzięki różnym wysokościom, szerokościom i długościom przestrzeni ładunkowej Renault Kangoo Express dopasuje się do wszystkich Twoich potrzeb. Renault KANGOO Express to również szeroka oferta i różnorodne praktyczne elementy wyposażenia. Praca w samochodzie nigdy wcześniej nie była tak przyjemna! 

renault-autobus2.jpg

Master autobus

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault Master autobus

Wygodny i komfortowy

Podążaj własnymi drogami już od 56.900 złoty

Renault
Master Autobus

Wygodny, a jednocześnie kompaktowy Master Bus jest doskonałym pojazdem do przewozu 17 osób (16 pasażerów + kierowca) w najdogodniejszych warunkach. Zapewnia komfort wszystkim pasażerom niezależnie od rodzaju podróży – zarówno w mieście, jak i w trasie. Przestrzeń na kolana i nad głowami, półki autobusowe na całej długości, indywidualne oświetlenie i wentylacja, a w opcji także dodatkowe ogrzewanie przedziału pasażerskiego – w Masterze Bus wszyscy podróżują wygodnie. Utrzymanie czystości jest łatwe dzięki gładkiej i łatwej do czyszczenia podłodze antypoślizgowej. Master Autobus dostępny jest z silnikami dCi 145 oraz dCi 165.

Zapytaj o promocyjną ofertę

Broszura

cennik i dane techniczne

Odkryj Renault Master Autobus

Umów się z handlowcem

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Nic nie jest tak ważne jak możliwość pracy w warunkach pełnego bezpieczeństwa. Konstruktorzy Mastera doskonale to rozumieją – jego systemy wspomagania prowadzenia są jeszcze bardziej innowacyjne niż dotychczas. Zastosowano nowy system ESC – z funkcją Extended Grip, zapewniającą optymalną skuteczność napędu, wspomaganie ruszania pod górę oraz system stabilizacji toru jazdy przyczepy. Natomiast lusterko Wide View zapewnia najlepszą widoczność do tyłu.

traficwst.jpg

Trafic Dostawczy

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault Trafic

Gotowy do pracy

Najbardziej komfortowy minibus już od 72.900 złoty

Renault
TRAFIC

Skuteczność samochodu dostawczego ocenia się w terenie. Podczas załadunku, w kabinie czy na drodze Renault Trafic oferuje wachlarz najbardziej innowacyjnych rozwiązań, zdecydowanie ułatwiających codzienną pracę. Renault Trafic z pewnością przykuje również uwagę dynamicznymi i solidnymi kształtami nadwozia.

Dynamiczna, solidna linia nadwozia, zaprojektowana całkowicie od nowa kabina, unikalne elementy wyposażenia i silniki. Te komponenty zapewnią jeszcze większą skuteczność działania: Renault Trafic jest innowacyjne w każdym calu. Jego kabina jest prawdziwym mobilnym biurem, wyposażonym w najnowsze technologie. Pomysłowo zaprojektowany, dysponuje największą na rynku w tej kategorii pojazdów długością przestrzeni ładunkowej. W jego elastycznych i bardzo oszczędnych silnikach zastosowano najnowsze technologie.

Zapytaj o promocyjną ofertę

Broszura

cennik i dane techniczne

katalog akcesoriów

cennik akcesoriów

Odkryj Renault TRAFIC

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Skuteczność na najwyższym poziomie

Pojemność typowa dla znacznie dłuższego pojazdu pomimo umiarkowanych gabarytow – oto co oferuje Renault Trafic dzięki zamykanemu otworowi w przegrodzie, umożliwiającemu załadunek przedmiotow o rekordowej długości 4,15 m. Dwoje szerokich bocznych drzwi bardzo ułatwia dostęp do przestrzeni ładunkowej, a otwierające się pod kątem 255° drzwi tylne dodatkowo zwiększają łatwość użytkowania. Konkretne rozwiązania wychodzące naprzeciw codziennym potrzebom.

masterwst.jpg

Master

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Podążaj własnymi drogami już od 56.900 złoty

Renault
Master

Renault Master: mocny, oszczędny, bezpieczny... i jeszcze bardziej praktyczny w użytkowaniu. Jego silniki i liczne innowacje ułatwią codzienną pracę. Bogata, obejmująca ponad 150 różnych wersji gama, wraz z wersją furgon L4 z napędem na tylne pojedyncze koła, zapewnia wyjątkowe możliwości wyboru. Stylistyka osłony chłodnicy doskonale oddaje charakter Mastera: powiększona, solidna, stanowi zapowiedź spełnienia wszystkich oczekiwań!

Zaprojektowaliśmy kabinę Twojego Renault MASTER tak, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę. Ergonomiczne sterowanie, regulowany fotel i kierownica, aby dostosować pozycje za kierownicą, klimatyzacja, zoptymalizowana izolacja dźwiękoszczelna, liczne schowki, wspomaganie parkowania… Twoja podróż stanie się przyjemna i relaksująca, nawet jeśli masz do pokonania wiele kilometrów.

Zapytaj o promocyjną ofertę

Broszura

cennik i dane techniczne

katalog akcesoriów

cennik akcesoriów

Umów się z naszym doradcą handlowym,
sprawdź jakie możliwości zabudowy przygotowaliśmy
dla Twojego Renault MASTER

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Ponad milion konfiguracji

 

Dzięki wielu innowacjom Renault Master ułatwia Twoją codzienną pracę. Gama obejmująca ponad 150 wersji gwarantuje ogromny wybór, który został dodatkowo wzbogacony o nową wersję L4 z pojedynczymi kołami z tyłu. Renault Master dostosowuje się do Twoich potrzeb. Dostępny w czterech długościach i trzech wysokościach, jest wszechstronnym samochodem transportowym. To 12 pojemności załadunkowych – od 8 do 22 metrów sześciennych.

Solidna i estetyczna drewniana zabudowa optymalnie chroni wnętrze Twojego Renault Master. Dostępna również w wersji antypoślizgowej uchroni Twój ładunek przed przemieszczaniem się. W zależności od wersji, aby chronić Twój ładunek, wyposażyliśmy Twoje Renault w 10 uchwytów mocujących. Możesz spokojnie podróżować. Prosty załadunek i rozładunek dzięki drzwiom otwieranym 270°.

Renault
Master 4x4

Do oferty pojazdów dostawczych marki Renault dołącza Master z napędem na cztery koła. Dzięki konwersji dokonanej przez firmę Oberaigner, ten znany i ceniony od wielu lat pojazd, rozszerza swoje spektrum wykorzystania w nowych branżach. System napędowy został dostosowany do poruszania się w trudnych warunkach drogowych z ograniczoną przyczepnością, a sam pojazd jest wyżej zawieszony. Oznacza to, że Master 4x4 idealnie sprawdzi się podczas jazdy na pochyłościach i powierzchniach śliskich, w szczególności na śniegu, lodzie, mokrej trawie, żwirze lub błocie.

Master 4x4 występuje w odmianie Furgon, jednak może służyć także jako pojazd przystosowany do zabudowy specjalistycznej. Nasi doradcy handlowi z przyjemnością zaprezentują podczas spotkania możliwe zastosowania Mastera z napędem na 4 koła.

Umów się z naszym doradcą handlowym,
sprawdź jakie możliwości daje Renault MASTER z napędem 4x4

Umów się z handlowcem

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.