fbpx Renault

Podążaj własnymi drogami już od 56.900 złoty

Renault
Master

Renault Master: mocny, oszczędny, bezpieczny... i jeszcze bardziej praktyczny w użytkowaniu. Jego silniki i liczne innowacje ułatwią codzienną pracę. Bogata, obejmująca ponad 150 różnych wersji gama, wraz z wersją furgon L4 z napędem na tylne pojedyncze koła, zapewnia wyjątkowe możliwości wyboru. Stylistyka osłony chłodnicy doskonale oddaje charakter Mastera: powiększona, solidna, stanowi zapowiedź spełnienia wszystkich oczekiwań!

Zaprojektowaliśmy kabinę Twojego Renault MASTER tak, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę. Ergonomiczne sterowanie, regulowany fotel i kierownica, aby dostosować pozycje za kierownicą, klimatyzacja, zoptymalizowana izolacja dźwiękoszczelna, liczne schowki, wspomaganie parkowania… Twoja podróż stanie się przyjemna i relaksująca, nawet jeśli masz do pokonania wiele kilometrów.

Umów się z naszym doradcą handlowym,
sprawdź jakie możliwości zabudowy przygotowaliśmy
dla Twojego Renault MASTER

Ponad milion konfiguracji

 

Dzięki wielu innowacjom Renault Master ułatwia Twoją codzienną pracę. Gama obejmująca ponad 150 wersji gwarantuje ogromny wybór, który został dodatkowo wzbogacony o nową wersję L4 z pojedynczymi kołami z tyłu. Renault Master dostosowuje się do Twoich potrzeb. Dostępny w czterech długościach i trzech wysokościach, jest wszechstronnym samochodem transportowym. To 12 pojemności załadunkowych – od 8 do 22 metrów sześciennych.

Solidna i estetyczna drewniana zabudowa optymalnie chroni wnętrze Twojego Renault Master. Dostępna również w wersji antypoślizgowej uchroni Twój ładunek przed przemieszczaniem się. W zależności od wersji, aby chronić Twój ładunek, wyposażyliśmy Twoje Renault w 10 uchwytów mocujących. Możesz spokojnie podróżować. Prosty załadunek i rozładunek dzięki drzwiom otwieranym 270°.

Renault
Master 4x4

Do oferty pojazdów dostawczych marki Renault dołącza Master z napędem na cztery koła. Dzięki konwersji dokonanej przez firmę Oberaigner, ten znany i ceniony od wielu lat pojazd, rozszerza swoje spektrum wykorzystania w nowych branżach. System napędowy został dostosowany do poruszania się w trudnych warunkach drogowych z ograniczoną przyczepnością, a sam pojazd jest wyżej zawieszony. Oznacza to, że Master 4x4 idealnie sprawdzi się podczas jazdy na pochyłościach i powierzchniach śliskich, w szczególności na śniegu, lodzie, mokrej trawie, żwirze lub błocie.

Master 4x4 występuje w odmianie Furgon, jednak może służyć także jako pojazd przystosowany do zabudowy specjalistycznej. Nasi doradcy handlowi z przyjemnością zaprezentują podczas spotkania możliwe zastosowania Mastera z napędem na 4 koła.

  • Master4x4 2

Umów się z naszym doradcą handlowym,
sprawdź jakie możliwości daje Renault MASTER z napędem 4x4

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.