fbpx Renault

Renault Master autobus

Wygodny i komfortowy

Podążaj własnymi drogami już od 56.900 złoty

Renault
Master Autobus

Wygodny, a jednocześnie kompaktowy Master Bus jest doskonałym pojazdem do przewozu 17 osób (16 pasażerów + kierowca) w najdogodniejszych warunkach. Zapewnia komfort wszystkim pasażerom niezależnie od rodzaju podróży – zarówno w mieście, jak i w trasie. Przestrzeń na kolana i nad głowami, półki autobusowe na całej długości, indywidualne oświetlenie i wentylacja, a w opcji także dodatkowe ogrzewanie przedziału pasażerskiego – w Masterze Bus wszyscy podróżują wygodnie. Utrzymanie czystości jest łatwe dzięki gładkiej i łatwej do czyszczenia podłodze antypoślizgowej. Master Autobus dostępny jest z silnikami dCi 145 oraz dCi 165.

Odkryj Renault Master Autobus

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Nic nie jest tak ważne jak możliwość pracy w warunkach pełnego bezpieczeństwa. Konstruktorzy Mastera doskonale to rozumieją – jego systemy wspomagania prowadzenia są jeszcze bardziej innowacyjne niż dotychczas. Zastosowano nowy system ESC – z funkcją Extended Grip, zapewniającą optymalną skuteczność napędu, wspomaganie ruszania pod górę oraz system stabilizacji toru jazdy przyczepy. Natomiast lusterko Wide View zapewnia najlepszą widoczność do tyłu.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.