fbpx Renault

Renault Trafic

Gotowy do pracy

Najbardziej komfortowy minibus już od 72.900 złoty

Renault
TRAFIC

Skuteczność samochodu dostawczego ocenia się w terenie. Podczas załadunku, w kabinie czy na drodze Renault Trafic oferuje wachlarz najbardziej innowacyjnych rozwiązań, zdecydowanie ułatwiających codzienną pracę. Renault Trafic z pewnością przykuje również uwagę dynamicznymi i solidnymi kształtami nadwozia.

Dynamiczna, solidna linia nadwozia, zaprojektowana całkowicie od nowa kabina, unikalne elementy wyposażenia i silniki. Te komponenty zapewnią jeszcze większą skuteczność działania: Renault Trafic jest innowacyjne w każdym calu. Jego kabina jest prawdziwym mobilnym biurem, wyposażonym w najnowsze technologie. Pomysłowo zaprojektowany, dysponuje największą na rynku w tej kategorii pojazdów długością przestrzeni ładunkowej. W jego elastycznych i bardzo oszczędnych silnikach zastosowano najnowsze technologie.

Skuteczność na najwyższym poziomie

Pojemność typowa dla znacznie dłuższego pojazdu pomimo umiarkowanych gabarytow – oto co oferuje Renault Trafic dzięki zamykanemu otworowi w przegrodzie, umożliwiającemu załadunek przedmiotow o rekordowej długości 4,15 m. Dwoje szerokich bocznych drzwi bardzo ułatwia dostęp do przestrzeni ładunkowej, a otwierające się pod kątem 255° drzwi tylne dodatkowo zwiększają łatwość użytkowania. Konkretne rozwiązania wychodzące naprzeciw codziennym potrzebom.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.