fbpx Renault

Renault
TWIZY

Renault TWIZY to idealny pojazd do poruszania się na miejskich trasach. Odkryj jego nowoczesny i futurystyczny desing. 

Zapomnij o podstawowych problemach, które niekiedy zniechęcają Cię do wyjścia z domu. Gdzie zaparkuję? Wszędzie! Kompaktowe Renault TWIZY przy parkowaniu zmieści się wszędzie, jak chusteczka w kieszeni. Jak się ubiorę? Jak tylko masz ochotę, Twoje Renault TWIZY ochroni Cię przed złą pogodą. Kogo zabiorę ze sobą? Dokonaj właściwego wyboru, jego dwa miejsca zapewniają intymność.

Potrzebujesz pomysłowości? Dobrze trafiłeś, Renault TWIZY to nagromadzenie technologii. Komputer pokładowy, odzyskiwanie energii, ekonometr... Odkryj wszystko, co może Ci zaoferować.

Odkryj Renault TWIZY

jakie twizy wybierasz?

Spersonalizuj swoje Renault TWIZY! Stwórz Renault TWIZY, które jest do Ciebie podobne! Kolory zewnętrzne czy kolorowe obręcze kół, możesz spersonalizować swoje Renault TWIZY zgodnie z zachciankami. Bądź artystą. Mieszaj kolory z palety. Możesz wybrać spośród 4 lakierów nadwozia (biały, niebieski, pomarańczowy, czarny). Masz dzięki temu wiele kombinacji, aby stworzyć swe elektryczne dzieło. 

 

Zobacz inne modele elektryczne

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.