fbpx Renault

Renault ZOE

Postaw na samochód elektryczny!

Renault
ZOE

Renault ZOE zmienia mobilność elektryczną. Korzystaj z płynnej jazdy bez emisji spalin, bez hałasu silnika i zmiany biegów. Poznaj zalety ZOE poprzez jego modny i elektryzujący design oraz innowacyjne wyposażenie. 

Zwiększ swój zasięg, planuj trasy, kontroluj poziom naładowania akumulatora oraz przygotuj swoje ZOE do jazdy, dzięki dedykowanym usługom i aplikacjom. Akumulator trakcyjny Z.E.40 zapewnia zasięg do 300 km latem i do 200 km zimą.

Sieć publicznych terminali do ładowania pojazdów elektrycznych jest systematycznie rozbudowywana na terenie całego kraju: na parkingach centrów handlowych, w strefach parkowania, na stacjach benzynowych, na parkingach firmowych i oczywiście na ulicach miast. Najbliższe terminale ładowania zlokalizujesz w systemie R-LINK Evolution.

Ładowanie auta elektrycznego? To proste!

Sprawdź nasze podręczniki video, gdzie pokazujemy jak krok po kroku naładować elektryczne Renault ZOE. Poniżej prezentujemy trzy filmy, gdzie pokazujemy ładowanie samochodu na publicznych stacjach ładowania, w domu oraz za pomocą tak zwanego wallboxa. 

 

Zobacz inne modele elektryczne

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.