fbpx Renault

Renault
CAPTUR

Atrakcyjny miejski crossover Renault przybywa w nowej odsłonie. Z nowymi kolorami nadwozia, przeprojektowaną osłoną chłodnicy podkreśloną subtelną chromowaną wstawką i stałym szklanym dachem Nowe Renault Captur jest teraz jeszcze bardziej gotowe na podbój miasta. Reflektory Full LED Pure Vision i charakterystyczne światła do jazdy dziennej w kształcie litery C idealnie podkreślają wyrazisty i mocny charakter auta.

Odkryj uczucie dominacji nad ulicami miasta, poczuj się zdobywcą miejskich pejzaży. Szklany stały dach panoramiczny, duży prześwit i osłony podwozia wbudowane w przednie i tylne zderzaki to atuty Nowego Captura, dzięki którym zobaczysz miasto w innym świetle. Zasiądź wygodnie w przyjaznym, kolorowym i innowacyjnym wnętrzu i poczuj wszystkimi zmysłami dobrą energię miasta.

Renault Captur LIMITED - miejski crossover spełniający Twoje wymagania

Wejdź do eleganckiego i ekskluzywnego świata CAPTUR Limited. Jego wyjątkowość podkreślają chromowane zewnętrzne elementy, wyróżniająca się tapicerka, 16-calowe obręcze kół Celsium, przyciemniane tylne szyby, oznakowanie zewnętrzne oraz nakładki na progi drzwi przednich "Limited". Usiądź za kierownicą samochodu posiadającego wszystko, czego potrzebujesz na co dzień: czujniki cofania, 7-calowy ekran dotykowy... Dzięki wyjątkowej tapicerce oraz kierownicy pokrytej skórą ekologiczną, CAPTUR Limited potrafi pokazać swoje zalety. CAPTUR Limited charakteryzuje się wyróżniającym wyglądem zewnętrznym i wnętrzem. W ofercie znajduje się wiele kolorów nadwozia i opcji wyposażenia. Wybierz te, które najlepiej do Ciebie pasują!

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.