fbpx Renault

Renault KOLEOS

Atletyczny styl pełen mocy

Podążaj własnymi drogami już od 111.400 złoty

Renault
KOLEOS

Renault Koleos poszerza horyzonty. Jego wyrazisty, śmiały design, łączący moc i wyrafinowanie, przesuwa granice wymagań. Atletyczna sylwetka wzbudza respekt. Muskularne nadkola i pełna mocy linia nadwozia, solidny przód, szerokie koła i wysoki prześwit nadają temu SUV-owi wygląd partnera gotowego do podjęcia każdego wyzwania. Nowy Koleos pozwoli Ci dotrzeć jeszcze dalej, niezależnie od drogi, którą wybierzesz i przygody, na której spotkanie wyruszysz.

Renault Koleos jest uosobieniem nowych aspiracji. Imponująca dbałość o szczegóły i silna osobowość znajdują odzwierciedlenie w rasowej sylwetce i atletycznych liniach nadwozia. Biegnące od reflektorów chromowane ozdobne elementy w elegancki i unikalny sposób podkreślają dynamikę i siłę charakteru tego auta. Charakterystyczny układ świateł LED Pure Vision przyciąga spojrzenia i zapada głęboko w pamięć.

Ekskluzywna wersja dla wymagających

 

Idealny wyraz know-how Renault w jego najlepszym wydaniu. Odkryj unikalną estetykę Nowego Renault Koleos w wersji INITIALE PARIS, która oferuje 19-calowe obręcze kół o czarnym wykończeniu, specjalny kolor dostępny wyłącznie dla tej wersji, Fioletowy Amethyste, tapicerkę ze skóry Nappa, doskonały komfort akustyczny dzięki systemowi nagłośnienia Bose®, przednie fotele podgrzewane i wentylowane oraz specjalne oznaczenie INITIALE PARIS pod centralnie umieszczonym logo z przodu oraz we wnętrzu. Wersja INITIALE PARIS to estetyka połączona z wyjątkowym komfortem.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.