fbpx Renault

Renault Trafic

Najbardziej komfortowy Minibus

Renault
TRAFIC

Nowy styl Renault TRAFIC OSOBOWY dostosowuje się jeszcze bardziej do Twoich potrzeb. Doceń przestrzeń wewnątrz Renault TRAFIC OSOBOWY. Wszechstronny Renault TRAFIC OSOBOWY spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wyposażyliśmy Renault TRAFIC OSOBOWY w sprzęt, który zadba o Twoje bezpieczeństwo. Między innymi, system ESC najnowszej generacji, który zapewnia stabilność pojazdu i pozwala na korektę toru jazdy.

Zaprojektowany z rozmachem

Renault Trafic jest wzorem pomysłowości oraz możliwości aranżacji wnętrza. To niezbędne, aby móc pomieścić nawet 9 osób wraz z ich bagażami. Z tyłu jest bardzo dużo miejsca, a pasażerowie mają zapewniony wysoki poziom komfortu dzięki wygodnym kanapom. Praktyczne i oferujące liczne możliwości aranżacji wnętrza Renault Trafic jest wyposażone w całkowicie składaną i wyjmowaną tylną kanapę, umożliwiającą przewóz jeszcze większej ilości bagaży. Kabina Renault Trafic zaskakuje pojemnością i możliwościami konfiguracji.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.