Kredyt

Kredyt

Program Smart Start

Lepszego STARTU z nową Dacią nie mogłeś sobie wyobrazić!

Nie musisz nic wpłacać, rata pozostaje wyjątkowo niska, a już za parę dodatkowych złotych wchodzisz na wyższy poziom mocy, komfortu i zapewniasz sobie gwarancję spokoju korzystając z dodatkowych usług np. pakietu przeglądów z przedłużoną gwarancją.

Nowa Dacia w programie Smart Start:
- Dostępna bez wpłaty własnej oraz z niską ratą; 
- Okres finansowania od 25 do 61 miesięcy;
- Na zakończenie umowy: wymiana na nowy samochód, wykup pojazdu, rozłożenie ostatniej raty na miesięczne płatności.

Nowa Dacia Sandero już od 449 zł/mies. (RRSO 6,76%) przy 15% wkładu własnego
Nowa Dacia Sandero Stepway już od 522 zł/mies. (RRSO 6,76%) przy 15% wkładu własnego
Dacia Logan już od 761 zł/mies. (RRSO 6,90%) przy 0% wkładu własnego
Dacia Duster już od 700 zł/mies. (RRSO 6,90%) przy 0% wkładu własnego
Dacia Lodgy już od 932 zł/mies. (RRSO 6,90%) przy 0% wkładu własnego

Kredyt standardowy

Kredyt standardowy

Kredyt standardowy

Pozwala dopasować wysokość raty miesięcznej do domowego budżetu, w zależności od poziomu wpłaty własnej, wybranego modelu samochodu Dacia i okresu kredytowania. Jest to kredyt o klasycznym systemie spłat rat miesięcznych i okresie kredytowania samochodu nawet do 96 miesięcy (8 lat).

Kredyt Standardowy oferowany przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce przeznaczony jest dla osób fizycznych zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, uzyskujących dochody z tytułu renty lub emerytury, z prowadzenia gospodarstwa rolnego lub wykonywania wolnego zawodu, na zakup nowych samochodów Dacia w Sieci Autoryzowanych Partnerów Dacii.

Kredyt 50/50

Kredyt 50/50

Kredyt 50/50, 0%

- Wpłata własna Klienta - 50%
- Oprocentowanie 0%
- Jednorazowa spłata kwoty kredytu po roku

Koszty całego kredytu na samochód dzielone są na dwie części, każda po 50%. Pierwszą część opłacasz na początku w formie wpłaty własnej. Resztę spłacasz w ramach jednorazowej opłaty po upływie roku. Tak niewiele potrzeba, by cieszyć się wymarzoną Dacią!

Samochody używane

Samochody używane

Kredyt na samochody używane

Kredyt standardowy na samochody używane umożliwia dopasowanie wysokości raty miesięcznej do domowego budżetu, w zależności od poziomu wpłaty własnej i okresu kredytowania. Jest to kredyt o klasycznym systemie spłat rat miesięcznych i okresie kredytowania nawet do 96 miesięcy.

Kredyt standardowy to ponadto: finansowana opłata przygotowawcza i finansowane ubezpieczenie kredytobiorcy „RCI Bezpieczny Kredyt”.

Wiek pojazdu nie może przekroczyć 10 lat licząc od daty pierwszej rejestracji a wraz z okresem finansowania razem nie może przekroczyć 14 lat (np. 8 letni pojazd nie może być finansowany w okresie dłuższym niż 4 lata).

Leasing

Leasing

Leasing

Zastanawiasz się nad samochodem dla Twojej firmy?

To szereg różnorodnych możliwości:
- Leasing od 102% wraz z ubezpieczeniem GAP lub ubezpieczeniem leasingobiorcy
- Okresy leasingu od 24 do 60 miesięcy
- Wpłata własna od 0%
- Opcja wykupu od 1% do 35% ceny samochodu
- Wszelkie formalności związane z rejestracją pojazdu po stronie Firmy Leasingowej

Niniejsze propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Każdorazowe przyznanie leasingu uzależnione jest od pozytywnej oceny przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. zdolności finansowej potencjalnego leasingobiorcy.

Najem długoterminowy

Najem długoterminowy

Dacia Business Plan

Jedna, miesięczna płatność obejmująca czynsz leasingowy, ratę serwisową, assistance, samochód zastępczy i ubezpieczenie – to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Pomyśl jakie to wygodne nie martwić się o płatności po przeglądach w serwisie. 

Ofertę kierujemy zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz wykonujących wolny zawód.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.