Dacia z fabryczną instalacją LPG!

Dacia z fabryczną instalacją LPG!

Do naszej oferty powróciła jedna z najbardziej wyczekiwanych odmian popularnego SUVa – napędzana gazem LPG! Dacia Duster z fabryczną instalacją gazową jest już dostępna do zamówienia oraz konfiguracji.

Instalacja gazowa jest montowana fabrycznie do silnika TCe 100, turbodoładowanego trzycylindrowego, o pojemności 999 cm 3. Generuje on 100 koni mechanicznych oraz 170 Nm momentu obrotowego, silnik występuje tylko z manualną skrzynią biegów o pięciu przełożeniach.

Wraz Dusterem do oferty wejdą także inne modele marki Dacia, napędzane silnikiem z instalacją LPG. Będą to Sandero, Sandero Stepway oraz Logan. Wszystkie wyposażone będą w ten sam turbodoładowany silnik TCe 100. Więcej informacji na temat cen modeli z instalacją LPG znajdą Państwo klikając >TUTAJ<

Dacia Duster z instalacją gazową jest dostępna już od 52 400 zł za wersję wyposażenia Essential, natomiast topowa odmiana Prestige jest dostępna już od 63 400 zł. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 56 61-10-500 do odwiedzin naszego salonu w Toruniu przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 67A.