TOFIFEST i Auto Reve kolejny rok razem

TOFIFEST i Auto Reve kolejny rok razem

Sześć lat minęło, jak jeden dzień. Auto Reve już po raz szósty ma zaszczyt być partnerem motoryzacyjnym festiwalu filmowego TOFIFEST!

Tegoroczna edycja festiwalu będzie wyjątkowa, nie tylko ze względu na trudny okres pandemii koronawirusa, ale fakt, że organizatorzy mogą pochwalić się pełnoletnością prowadzonego przez siebie projektu. 18-ta edycja odbędzie się w dniach od 16 do 25 października. Podczas jej trwania do Torunia przyjadą gwiazdy kina niezależnego i niepokornego, wręczone zostaną nagrody Złotego Anioła oraz Flisaka. Niepokorność festiwalu wyrażana jest poprzez sprzeciw „maszynowej” produkcji filmów i festiwali, ale również przez pokazywanie dorobku twórców nieszablonowych i wciąż niepoznanych.

18-sta edycja TOFIFESTu będzie mieć formę hybrydową, seanse ze względu na ograniczenia ilości osób zasiadających w kinie, będą się odbywać głównie online.

Pomimo obecnej sytuacji cieszymy się, że wydarzenia takie jak TOFIFEST odbywają się i choć z dystansu, zobaczymy się znów wszyscy razem. Do zobaczenia podczas seansów w kinach oraz przed ekranami komputerów!