fbpx Renault

Zainteresowany Nowymi Hybrydami Renault?

Specjalne dni jazd testowych od 14 listopada

Przyjedź i przetestuj nasze najnowsze technologie!

Przekonaj się sam jak łatwo i przyjemnie prowadzi się nowe hybrydy Renault. Możesz również sprawdzić ile zaoszczędziłeś na wyznaczonej trasie oraz porównać swój wynik z innymi!

Wskocz do naszych hybryd i poczuj moc ekologii. Wybij się w nowy wymiar jazdy, a potem porównaj swoje wyniki. Skorzystaj z jazd testowych i przekonaj się czemu skoczkowie po odpięciu nart wsiadają prosto do naszych Renault.

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie nowego sezonu. Skocz po hybrydę w ofercie specjalnej! 


Ty też sprawdź swoje osiągi w wyjątkowych jazdach próbnych

Przyjdź i przetestuj hybrydowe modele Renault.
Przekonaj się ile możesz zaoszczędzić!


Z.E. - jazda w 100% elektryczna!

 

Piotr wybrał jazdę w 100% elektrycznym Renault ZOE. Sprawdzał jak nasza wiedza i doświadczenie prosto z toru F1 łączą się z komfortem i uzyskiwaniem maksymalnych zasięgów. Nie zawiedliśmy go. ZOE jest tak ciche jak szus po stromym zboczu gór i ekologiczne jak czyste powietrze na szczycie, a przy tym w 100% elektryczne. A Ty jechałeś już elektrycznym ZOE? 

Hybryda plug-in - elektryczny na żądanie

 

Dawid to król skoczni, ale doskonale radzi sobie również w Renault. Na trasie sprytnie wybierał tryb w 100% elektryczny, a podczas dłuższych przejazdów bez problemu przełączał się na napęd spalinowy. Testując Captura Hybrydę Plug-In osiągnął spalanie na poziomie 1,4l/100 km. Potrafisz lepiej?

Napęd hybrydowy - ładuje się sam!

 

Kamil mistrzowsko poprowadził hybrydowe Clio. Dzięki błyskawicznemu przyspieszeniu pomknął w dal na nowo odkrywając przyjemność z jazdy. Nie musiał martwić się o oszczędność paliwa, emisję COczy reaktywność. Przejechał 80% trasy w trybie elektrycznym. Ty też poczuj energię hybrydy! Zapisz się na jazdę testową.  Obniżaj emisję dwutlenku węgla i dbaj o środowisko!

 
Przyjdź i przetestuj nasze najnowsze technologie!


Przejedz nawet 80% trasy w trybie elektrycznym.


Zyskaj nawet do 30 000 zł w ekobonusie, w czasie specjalnych dni testowych.

Elektryczny na żądanie

Nowy Megane Grandtour Plug-in Hybrid

Idealne auto do pracy i na rodzinne wypady? Eleganckie combi, którym będziesz mógł jeździć w trybie elektrycznym na codziennych, krótkich trasach i w trybie hybrydowym w trakcie dalekich, rodzinnych podróży.