fbpx Renault
Kredyt

Kredyt

Program Easy Box

- Oferta dotyczy modeli osobowych Renault,
- Nominalne oprocentowanie już od 3,99%,
- Wpłata własna od 0%,
- Okres kredytu: od 25 do 61 miesięcy,
- Trzy opcje na koniec umowy, w tym odkup pojazdu przez Autoryzowanego Partnera Renault,
- Spłata kredytu: niskie raty miesięczne, rata balonowa w zależności od okresu i od modelu… i już za parę dodatkowych złotych dziennie możesz wejść na wyższy poziom mocy (silnik), komfortu (wyposażenie) i zapewnić sobie gwarancję spokoju (Easy Service).

 

Kredyt elastycznie dopasowany do Twoich oczekiwań!

Kredyt elastycznie dopasowany do Twoich oczekiwań!

Kredyt Flexi

Przedstawiamy nowość, czyli Kredyt Flexi, który dopasowujesz do swoich oczekiwań! To Ty decydujesz o wysokości wpłaty własnej i rat oraz częstotliwości spłacania. Tylko teraz możesz sam wybrać w ilu ratach spłacisz swój wymarzony samochód!

W Kredycie Flexi sam decydujesz, jak wysoka będzie Twoja wpłata własna (możesz wybrać między 20% a 50%), a także wybierasz czy spłacisz resztę w 2, 3 czy 4 ratach w przeciągu 2 lat trwania umowy!

Dowiedz się więcej >

Kredyt standardowy

Kredyt standardowy

Kredyt standardowy

Kredyt standardowy umożliwia dopasowanie wysokości raty miesięcznej do domowego budżetu w zależności od poziomu wpłaty własnej i okresu kredytowania. Jest to kredyt o klasycznym systemie spłat rat miesięcznych i okresie kredytowania nawet do 96 miesięcy. Kredyt standardowy to ponadto: finansowana opłata przygotowawcza i ubezpieczenie kredytobiorcy „RCI Bezpieczny Kredyt”.

W przypadku kredytu na samochodu używane maksymalny wiek pojazdu wraz z okresem kredytowanie nie może być wyższy niż 14 lat w tym samochód nie może być starszy niż 10 lat (liczone od daty pierwszej rejestracji).

Powyższe dane służą celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Kredyt 50/50

Kredyt 50/50

Kredyt 50/50

Kredyt 50/50 na zakup samochodów Renault przeznaczony jest nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla przedsiębiorców. Zasady kredytu są bardzo proste. Na początku obowiązuje Cię wpłata własna, której wysokość wynosi 50% ceny. Ostatnią, jednorazową opłatę w wysokości kolejnego 50% regulujesz dopiero po upływie 12 miesięcy. Nie zwlekaj! Skorzystaj z promocji i ciesz się nowym Renault!

Naszą promocję kredytu 50/50 połączyliśmy z ubezpieczeniem RCI Bezpieczny Kredyt, dzięki któremu nieprzewidziane, nieszczęśliwe zdarzenia losowe, nie wywrą negatywnego wpływu na realizację umowy kredytowej.

Samochody używane

Samochody używane

Kredyt na samochody używane

Kredyt standardowy na samochody używane umożliwia dopasowanie wysokości raty miesięcznej do domowego budżetu, w zależności od poziomu wpłaty własnej i okresu kredytowania. Jest to kredyt o klasycznym systemie spłat rat miesięcznych i okresie kredytowania nawet do 96 miesięcy.

Kredyt standardowy to ponadto: finansowana opłata przygotowawcza i finansowane ubezpieczenie kredytobiorcy „RCI Bezpieczny Kredyt”.

Wiek pojazdu nie może przekroczyć 10 lat licząc od daty pierwszej rejestracji a wraz z okresem finansowania razem nie może przekroczyć 14 lat (np. 8 letni pojazd nie może być finansowany w okresie dłuższym niż 4 lata).

Leasing

Leasing

Leasing

Atrakcyjne warunki Leasingu Renault!

Leasing Renault oferuje wiele możliwości wyboru okresu leasingu i wysokości opłaty wstępnej:
- leasing od 101%,
- opłata wstępna od 0%,
- okres leasingu od 24 do 60 miesięcy,
- równe raty leasingowe.

Samochód jest ubezpieczony równocześnie z zawarciem umowy leasingu. Koszt ubezpieczenia w Pakiecie Renault-Allianz Polska jest rozłożony na miesięczne, nieoprocentowane raty, a stawka ubezpieczenia już od 4,8% ceny samochodu.

 

Leasing

Leasing

Leasing od 101% z promocyjnym ubezpieczeniem

Oferta z wyjątkowo niską sumą opłat, już od 101% na modele dostawcze Renault

- opłata wstępna od 0%,
- okres leasingu od 24 do 60 miesięcy,
- opcja wykupu dla 24 miesięcy: 19%, dla 36, 48 i 60 miesięcy: 1-10%,
- całkowity koszt leasingu już od 101%,
- ubezpieczenie GAP lub/i ubezpieczenie leasingobiorcy.

 

Najem długoterminowy

Najem długoterminowy

Renault Business Plan

Z myślą o potrzebach firm przygotowaliśmy dwie oferty: Renault Business Plan i Renault Business Finance. Chcesz spokojnie poprowadzić swój biznes, a sprawy związane z samochodem powierzyć nam? Wybierz jedną z naszych ofert.

Renault Business Plan to jedna, miesięczna płatność obejmująca czynsz leasingowy, ratę serwisową, assistance, samochód zastępczy – to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Pomyśl jakie to wygodne nie martwić się o płatności po przeglądach w serwisie.

 

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.