fbpx Renault

Nowe Renault MASTER w Auto Reve

Nowe Renault MASTER w Auto Reve

Z wielką przyjemnością prezentujemy całkowicie Nowe Renault Master, które mieliśmy okazję gościć w naszym salonie przez kilka ostatnich dni. Do oferty Nowy Master trafi już niebawem, tymczasem my mogliśmy z bliska przyjrzeć się jakie zmiany wprowadzone zostały w tym popularnym samochodzie dostawczym.

Nowe Renault Master będzie wyposażone w silnik Diesla o pojemności 2.3 litra, który teraz będzie mógł rozwijać moc aż 180 koni mechanicznych! Jednocześnie jednostka napędowa będzie spełniać najnowsze normy emisji spalin i będzie bardziej ekonomiczna.

Całkowitej zmianie uległ przedni pas pojazdu oraz jego wnętrze. Na szczególną uwagę zasługują tutaj przede wszystkim opcjonalne światła LED. We wnętrzu natomiast przyszli kierowcy Nowego Mastera docenią takie udogodnienia jak choćby nowe schowki, indukcyjna ładowarka do smartfonów oraz materiały wykończeniowe w nowej, lepszej jakości. Dodatkowo Nowy Master będzie mógł pochwalić się rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa, które w znacznym stopniu wpłyną na komfort jazdy. Będą to między innymi aktywny system mający na celu zmniejszenie wpływu bocznego wiatru na zmiany w torze jazdy samochodu, przednie czujniki parkowania czy tylna kamera, z której obraz tego co znajduje się za pojazdem będzie wyświetlany na ekranie, znajdującym się w miejscu lusterka wstecznego.

Kiedy Nowe Renault Master znajdzie się już w naszej ofercie poinformujemy o tym Państwa na naszej stronie internetowej oraz za pomocą mediów społecznościowych.