fbpx Renault

Wynajmij elektryczne Renault ZOE za 99 zł!

Wynajmij elektryczne Renault ZOE za 99 zł!

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wynajmu w pełni elektrycznego Renault ZOE. Za jedyne 99 zł brutto mogą Państwo wynająć nasze testowe elektryczne Renault ZOE na 24 godziny. Samochód przekazujemy z naładowanym akumulatorem trakcyjnym oraz przy uiszczeniu dodatkowej opłaty, z kartą uprawniającą do naładowania auta na stacji ładowania należącej do firmy GreenWay Polska, które w Toruniu znajdują się w Atrium Copernicus, przy ul. Żółkiewskiego 15 oraz przy ulicy Sieradzkiej.

Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu na większą ilość dni, w takim wypadku za każdą rozpoczętą dobę pobrana zostanie opłata w wysokości 99 zł brutto. Analogicznie, w przypadku udostępnienia karty uprawniającej do naładowania pojazdu, opłata w wysokości 30 zł będzie pomnożona przez ilość dni.  

Akumulator trakcyjny Renault ZOE ma pojemność 41 kWh, co pozwala na przejechanie w warunkach rzeczywistych około 300 kilometrów. Zasięg pojazdu elektrycznego jest jednak zależny od wielu czynników, takich jak styl jazdy, rodzaj dróg (miasto, droga krajowa, autostrada) po jakich porusza się pojazd oraz warunki pogodowe (podczas niskich temperatur zasięg auta spada). Z tego powodu bardzo prosimy wziąć pod uwagę powyższe czynniki podczas planowania ewentualnych wyjazdów elektrycznym Renault ZOE. Nasi pracownicy służą oczywiście swoją pomocą i odpowiedzą na wszystkie pytania, które pojawią się u Państwa po zdecydowaniu się na skorzystanie z naszej atrakcyjnej oferty.

Zapraszamy do zapisywania się do wypożyczenia elektrycznego Renault ZOE drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , poprzez czat oraz formularz kontaktowy na naszej stronie oraz telefonicznie pod numerem: 56 61-10-500.

Regulamin wypożyczenia pojazdu znajdą Państwo klikając TUTAJ.

Sprawdź jak jeździ się autem z napędem elektrycznym!