fbpx Renault

Wnioski o dopłaty do zakupu aut elektrycznych już od 26 czerwca!

Wnioski o dopłaty do zakupu aut elektrycznych już od 26 czerwca!

Nie przegap szansy! Kto pierwszy, ten lepszy!

Już w najbliższy piątek 26 czerwca 2020 roku startuje nabór wniosków o dopłaty do zakupu samochodów elektrycznych. W sumie przygotowano trzy programy dotacji, w ramach których o dopłaty mogą starać się klienci indywidualni, przedsiębiorcy oraz taksówkarze. Co ważne, wnioski będą rozpatrywane zgodnie z terminem wpłynięcia, co oznacza, że będzie tu funkcjonować zasada kto pierwszy, ten lepszy!

Renault jako lider segmentu pojazdów elektrycznych w Europie i jako producent oferujący pełną gamę pojazdów zeroemisyjnych może zaoferować Państwu: zarówno model osobowy, idealny dla klientów indywidualnych – ZOE, przestronne Renault KANGOO Z.E., które w zależności od wersji sprawdzi się w wielu przedsiębiorstwach lub vana – MASTER Z.E.

Aby złożyć wniosek o dotację nie jest potrzebna faktura sprzedaży ani zamówienie! Najważniejsze, to złożyć wniosek jak najszybciej!

Poniżej przedstawiamy procedurę składania wniosku.

 1. Zapoznaj się ze szczegółami programu dopłat, znajdziesz go klikając >TUTAJ<
 2. Sprawdź, czy posiadasz profil zaufany. Wniosek o dotację będzie można bowiem podpisać tylko za pomocą podpisu zaufanego.
  Jeżeli nie posiadasz profilu zaufanego, instrukcję jego założenia znajdziesz klikając >TUTAJ<
 3. Zapoznaj się z regulaminem interesującego Cię programu dotacji:
  - ZIELONY SAMOCHÓD (dla klientów indywidualnych, pula 2000 samochodów)
  - E-VAN (dla przedsiębiorców, pula 1000 samochodów)
  - KOLIBER (dla taksówkarzy, pula 1000 samochodów)
 4. Wybierz program, przygotuj odpowiednie dane i załącznik, zgodnie z regulaminem. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości i potrzebujesz pomocy nasz doradca Maciej Rogalski (tel. 56 61-10-500), chętnie jej udzieli. Skontaktuj się z nami, aby zweryfikować wypełniony wniosek i wybrać pojazd, o którego dopłatę będziesz wnioskować.
 5. Natychmiast po starcie programu dopłat 26 czerwca 2020 roku złóż poprawnie wniosek przez internetowy Generator Wniosków. Pamiętaj, aby nie zwlekać, bowiem decydująca w rozpatrywaniu wniosków będzie kolejność ich wpłynięcia!

Jako dealer Renault, marki z ponad 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu i sprzedaży samochodów elektrycznych jesteśmy do Państwa dyspozycji przy wyborze samochodu i pomocy w wypełnieniu wniosków.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem samochodu elektrycznego prosimy o niezwłoczny kontakt:
- MAILOWO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- TELEFONICZNIE z Panem Maciejem Rogalskim: 56 61-10-500
- PRZEZ CZAT NA STRONIE
- PRZEZ APLIKACJĘ

A wszystkich Państwa, którzy nie mieli jeszcze okazji prowadzić samochodu elektrycznego zapraszamy na jazdę próbną Renault ZOE.