fbpx Renault
OUTLET

OUTLET

Samochody dostępne "od ręki" w promocyjnych cenach!

Sprawdź naszą ofertę na samochody dostępne "OD RĘKI" w wyjątkowo outletowych cenach! Znajdź swoje wymarzone Renault na naszej stronie: https://outletrenault.pl

Poznaj promocję >

Skorzystaj z oferty i zadbaj o jakość podróży. Pełen pakiet dezynfekcyjny już od 99 złotych!

Klimatyzacja usuwa zaparowanie szyb, reguluje i oczyszcza powietrze wewnątrz pojazdu. Renault rekomenduje wykonywanie jej regularnych przeglądów wraz z czyszczeniem oraz wymianą filtra kabinowego.
Coroczny serwis klimatyzacji zapewnia:
– eliminację pyłków, mikroorganizmów, pleśni, wirusów i bakterii,
– usunięcie nieprzyjemnego zapachu np. po papierosach,
– odświeżenie całego układu, sprawdzenie jego podzespołów,
– zdrowe powietrze w kabinie pojazdu.

Aircomatic eliminuje 99,99% wirusów w 15 minut*

Czyszczenie i dezynfekcja układu klimatyzacji chronią przed rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii. Co ważne, oferowana w naszym serwisie metoda Aircomatic skutecznie eliminuje wszystkie wirusy, w tym SARS-CoV-2, z układu wentylacji i powierzchni wewnątrz kabiny. Wystarczy kwadrans.

*Wyniki testu EN 14476

Poznaj promocję >

Letnia promocja

Letnia promocja

Zadbaj o bezpieczeństwo i zmień opony na letnie

Zbliża się sezon, zmień opony na letnie! Już od 164 zł/szt.

Pełną ofertę opon letnich znajdziesz >TUTAJ<

Jak na prawdziwą alternatywę dla opon klasy premium przystało, opony MOTRIO wyróżniają się asymetryczną konstrukcją i składem mieszanki opartym na krzemionce, co poprawia ich parametry pod względem przyczepności, drogi hamowania na mokrej nawierzchni, żywotności oraz komfortu jazdy. Opony przystosowane do wszystkich pojazdów, zaprojektowane, aby spełniać wszelkie oczekiwania klientów.

Katalog opon Motrio znajdziesz klikając >TUTAJ<

Nowe opony odgrywają jedną z kluczowych ról w zapewnieniu bezpieczeństwa na drodze. Grubość ich bieżnika ma istotny wpływ na przyczepność na mokrej nawierzchni. Nowe opony gwarantują zdecydowanie krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni w porównaniu do opon używanych z mniejszą głębokością bieżnika.

Poznaj promocję >

Antyalergiczny filtr kabinowy Renault

Czujesz nieprzyjemny zapach, masz do czynienia z nadmiernym parowaniem przedniej szyby albo pogorszeniem nawiewu w samochodzie? Prawdopodobnie należy wymienić filtr kabinowy. Nowe filtry kabinowe Renault zatrzymują 99,9% wszystkich bakterii i alergenów. Ma to wpływ na komfort podróży oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Poznaj promocję >

Przegląd Twojego Renault

Regularne przeglądy to klucz do długiego życia Twojego Renault. Zadbaliśmy też o Twój spokój. W serwisie Renault każdy przegląd przebiega sprawnie i bez niespodzianek, wsparty doświadczeniem i fachową wiedzą naszych załóg technicznych. Oferta serwisowa zapewnia Ci pełną kontrolę i przejrzyste ceny.

3 poziomy przeglądów
Od teraz możesz wybierać pomiędzy trzema poziomami przeglądów serwisowych – wybierz ofertę, która jest dostosowana do Twoich potrzeb i budżetu, jakim dysponujesz.

Poznaj promocję >

Kredyt elastycznie dopasowany do Twoich oczekiwań!

Kredyt elastycznie dopasowany do Twoich oczekiwań!

Kredyt Flexi

Przedstawiamy nowość, czyli Kredyt Flexi, który dopasowujesz do swoich oczekiwań! To Ty decydujesz o wysokości wpłaty własnej i rat oraz częstotliwości spłacania. Tylko teraz możesz sam wybrać w ilu ratach spłacisz swój wymarzony samochód!

W Kredycie Flexi sam decydujesz, jak wysoka będzie Twoja wpłata własna (możesz wybrać między 20% a 50%), a także wybierasz czy spłacisz resztę w 2, 3 czy 4 ratach w przeciągu 2 lat trwania umowy!

Poznaj promocję >

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.