fbpx Renault

Renault Trafic

Gotowe na każde wyzwanie

Renault
TRAFIC

Twoja codzienna praca jest wyjątkowa. Renault TRAFIC zostało zaprojektowane, aby spełnić Twoje konkretne potrzeby. Pośród wielu wersji nadwoziowych, od furgonów po platformy pod zabudowy, bez wątpienie odnajdziesz konfigurację spełniającą wszystkie Twoje wymagania. TRAFIC jest dostępny w kilkunastu wersjach zabudów wykonywanych na miarę. Oprócz wyjątkowej ładowności, niepowtarzalnej stylistyki i 2-litrowego silnika, możesz również wybrać automatyczną skrzynię biegów, która daje wyjątkową przyjemność z jazdy.

Dzięki rekordowej 4,15 m powierzchni ładunkowej (dzięki zastosowaniu pomysłowej otwieranej klapy), oraz powierzchni użytkowej do 8,6 m3, bez problemu przewieziesz materiały, narzędzia i przedmioty o dużych i uciążliwych rozmiarach. Duże przesuwne
drzwi boczne i tylne z kątem otwarcia do 255° ułatwiają dostęp do przestrzeni ładunkowej.

Ekipa do zabrania? Furgon w wersji brygadowej wygodnie pomieści do sześciu osób

Łączność podczas jazdy

 

Nowe systemy multimedialne i usługi Renault Easy Connect zapewnią łączność w Nowym Renault TRAFIC. MEDIA NAV Evolution i R-LINK Evolution mają funkcję replikacji ekranu smartfona, dzięki czemu możesz korzystać z ulubionych aplikacji na dużym, dotykowym ekranie w desce rozdzielczej. Możesz również korzystać z aplikacji R&Go, która pozwala na sterowanie całym systemem multimedialnym z poziomu twojego smartfona lub tabletu i zapewnia większą przyjemność i bezpieczeństwo podczas jazdy.

ZABUDOWY SPECJALISTYCZNE

 

Transport towarów

Firma z sektora dostarczania przesyłek, gastronomii, czy organizacji imprez? Poznaj nasze rozwiązania:

  • Półki metalowe
  • Uchwyty do mocowania ładunku
  • Komory izotermiczne lub chłodnicze
  • Pojazdy organizatorów imprez, food truck...

 

Budownictwo - Prace wykończeniowe

Rzemieślnicy, handlowcy, firmy z sektora budowlanego i wykończeniowego, a może inna branża? Poznaj nasze rozwiązania:

  • Pojazd warsztat
  • Powiększona kabina

 

Przewóz osób

Przewozisz osoby niepełnosprawne prywatnie lub w ramach stowarzyszenia? Nowy TRAFIC w wersji TPMR dostosowuje się do Twoich potrzeb. Skorzystaj z najlepszych osiągnięć Renault w dziedzinie wysokiej klasy przewozu osób w wersji SpaceClass.

 

Samochód medyczny

Pogotowie ratunkowe, ratownicy medyczni lub inne zawody z sektora służby zdrowia? Poznaj wszystkie nasze rozwiązania:

  • Ambulans
  • Transport lekarstw

Zobacz inne modele dostawcze

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.