fbpx Renault

samochody elektryczne

kangoozewst.jpg

Kangoo Z.E.

Cena od #
Cennik #
Katalog #
Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault
Kangoo Z.E.

Wersja Z.E. charakteryzująca się 100% elektrycznym napędem jest symbolem innowacyjności i przełomu w zakresie działań proekologicznych, jest największą wśród dostępnych na rynku furgonetek elektrycznych. 

Wybierz Nowe KANGOO Z.E., które najbardziej Ci odpowiada. 2 długości, od 2 do 5 miejsc i 3 wersje, z pewnością wybierzesz model dopasowany do Twoich potrzeb. KANGOO Maxi Z.E. oferuje do 650 kilogramów ładowności i objętość użyteczną do 4,6 m3

Broszura

cennik i dane techniczne

Odkryj elektryczne Renault KANGOO Z.E.

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

zero emisji

Teraz zajedziesz dalej! Renault KANGOO Z.E. dysponuje akumulatorem Z.E. 33 (33 kWh) i nowym silnikiem 44 kW o wysokiej sprawności energetycznej pozwalającymi uzyskać realny zasięg od 120 do 200 kilometrów w zależności od temperatury na zewnątrz podczas użytkowania. Kolejną nowością w świecie samochodów dostawczych z napędem elektrycznym jest pompa ciepła sprzężona z układem klimatyzacji, zapewniająca wyjątkowy poziom komfortu cieplnego bez zmniejszania zasięgu. 

zoewstep.jpg

Twizy

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault
TWIZY

Renault TWIZY to idealny pojazd do poruszania się na miejskich trasach. Odkryj jego nowoczesny i futurystyczny desing. 

Zapomnij o podstawowych problemach, które niekiedy zniechęcają Cię do wyjścia z domu. Gdzie zaparkuję? Wszędzie! Kompaktowe Renault TWIZY przy parkowaniu zmieści się wszędzie, jak chusteczka w kieszeni. Jak się ubiorę? Jak tylko masz ochotę, Twoje Renault TWIZY ochroni Cię przed złą pogodą. Kogo zabiorę ze sobą? Dokonaj właściwego wyboru, jego dwa miejsca zapewniają intymność.

Potrzebujesz pomysłowości? Dobrze trafiłeś, Renault TWIZY to nagromadzenie technologii. Komputer pokładowy, odzyskiwanie energii, ekonometr... Odkryj wszystko, co może Ci zaoferować.

cennik i dane techniczne

Odkryj Renault TWIZY

Umów się z handlowcem

jakie twizy wybierasz?

Spersonalizuj swoje Renault TWIZY! Stwórz Renault TWIZY, które jest do Ciebie podobne! Kolory zewnętrzne czy kolorowe obręcze kół, możesz spersonalizować swoje Renault TWIZY zgodnie z zachciankami. Bądź artystą. Mieszaj kolory z palety. Możesz wybrać spośród 4 lakierów nadwozia (biały, niebieski, pomarańczowy, czarny). Masz dzięki temu wiele kombinacji, aby stworzyć swe elektryczne dzieło. 

 

Zoe

zoe.jpg

Zoe

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault ZOE

Postaw na samochód elektryczny!

Renault
ZOE

Renault ZOE zmienia mobilność elektryczną. Korzystaj z płynnej jazdy bez emisji spalin, bez hałasu silnika i zmiany biegów. Poznaj zalety ZOE poprzez jego modny i elektryzujący design oraz innowacyjne wyposażenie. 

Zwiększ swój zasięg, planuj trasy, kontroluj poziom naładowania akumulatora oraz przygotuj swoje ZOE do jazdy, dzięki dedykowanym usługom i aplikacjom. Akumulator trakcyjny Z.E.40 zapewnia zasięg do 300 km latem i do 200 km zimą.

Sieć publicznych terminali do ładowania pojazdów elektrycznych jest systematycznie rozbudowywana na terenie całego kraju: na parkingach centrów handlowych, w strefach parkowania, na stacjach benzynowych, na parkingach firmowych i oczywiście na ulicach miast. Najbliższe terminale ładowania zlokalizujesz w systemie R-LINK Evolution.

Broszura

cennik i dane techniczne

katalog akcesoriów

cennik akcesoriów

Odkryj Renault ZOE

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Ładowanie auta elektrycznego? To proste!

Sprawdź nasze podręczniki video, gdzie pokazujemy jak krok po kroku naładować elektryczne Renault ZOE. Poniżej prezentujemy trzy filmy, gdzie pokazujemy ładowanie samochodu na publicznych stacjach ładowania, w domu oraz za pomocą tak zwanego wallboxa. 

 

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.