fbpx Renault

samochody elektryczne

kangoozewst.jpg

Kangoo Z.E.

Cena od #
Cennik #
Katalog #
Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault
Kangoo Z.E.

Wersja Z.E. charakteryzująca się 100% elektrycznym napędem jest symbolem innowacyjności i przełomu w zakresie działań proekologicznych, jest największą wśród dostępnych na rynku furgonetek elektrycznych. 

Z nieodpłatną usługą Z.E. Inter@ctive możesz zaprogramować ładowanie i oceniać stopień naładowania akumulatorów trakcyjnych w każdym z firmowych pojazdów, otrzymywać na komputer lub smartfon informacje o stopniu ich naładowania, czasie pozostałym do pełnego naładowania i zasięgu na aktualnym zapasie energii. To doskonały sposób na optymalizację wydatków poprzez programowanie ładowania w godzinach poza szczytem.

Wybierz Nowe KANGOO Z.E., które najbardziej Ci odpowiada. 2 długości, od 2 do 5 miejsc i 3 wersje, z pewnością wybierzesz model dopasowany do Twoich potrzeb. KANGOO Maxi Z.E. oferuje do 650 kilogramów ładowności i objętość użyteczną do 4,6 m3

Broszura

cennik i dane techniczne

Odkryj elektryczne Renault KANGOO Z.E.

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

zero emisji

Teraz zajedziesz dalej! Renault KANGOO Z.E. dysponuje akumulatorem Z.E. 33 (33 kWh) i nowym silnikiem 44 kW o wysokiej sprawności energetycznej pozwalającymi uzyskać realny zasięg od 120 do 200 kilometrów w zależności od temperatury na zewnątrz podczas użytkowania. Kolejną nowością w świecie samochodów dostawczych z napędem elektrycznym jest pompa ciepła sprzężona z układem klimatyzacji, zapewniająca wyjątkowy poziom komfortu cieplnego bez zmniejszania zasięgu. 

pojemność ładunkowa

Zoe

nzoe-6.jpg

Zoe

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Nowe Renault ZOE

Jazda samochodem elektrycznym jest bardzo prosta!

Nowe Renault
ZOE

Nowe ZOE pokazuje swoją silną, teraz jeszcze bardziej wyrazistą osobowość. Precyzyjnie wymodelowane linie nadwozia Nowego ZOE tworzą idealną kompozycję z charakterystycznym dla marki układem świateł w kształcie litery C wykonanych w technologii Full LED, nowymi światłami przeciwmgłowymi oraz nowym, bardziej wyrazistym grillem. Tylne światła nabierają charakteru dzięki diodowym pasom świetlnym, które optycznie poszerzają nadwozie. Pod maską, której muskularnie wymodelowane kontury zbiegają się z centralnie umieszczonym i powiększonym logo marki, ukrywa się nowa jednostka napędowa o większej mocy, gwarantująca więcej przyjemności z jazdy.

Nowe ZOE oferuje stałą łączność ze światem, ale przede wszystkim zapewnia większe poczucie łączności kierowcy z samochodem. Wystarczy zbliżyć się do Nowego ZOE z kartą Renault Hands Free w kieszeni, aby otworzyły się zamki drzwi do wyjątkowego świata, który integruje najbardziej nowoczesne technologie z łatwością obsługi. Wnętrze, niczym kokon, stwarza niezwykłe poczucie komfortu, którego nowe standardy przejawiają się w tapicerce i elementach wykończeniowych wykonanych z materiału pochodzącego w 100% z recyklingu*, a także doskonałym wyciszeniu.

Broszura

cennik i dane techniczne

Odkryj Nowe Renault ZOE

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Nowe Renault ZOE z rządową dopłatą przy zakupie!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 5 listopada 2019 roku w sprawie szczegółowych warunków udzielania wsparcia zakupu nowych pojazdów ze środków Funduszu Niskoemisyjnego Transportu, które uprawomocniło się dnia 19 listopada, a wchodzi w życie 27 listopada, osoby fizyczne będą mogły ubiegać się o dofinansowanie do zakupu samochodu elektrycznego, którego cena zakupu nie przekracza 125 000 zł. Zgodnie z rozporządzeniem dopłata do zakupu może wynieść maksymalnie 30% ceny zakupu pojazdu, jednak nie więcej niż 37 500 zł. Z tego powodu Renault wprowadza specjalną ofertę na zakup Nowego ZOE dla osób indywidualnych w cenie 124 900 zł.

Nowe ZOE, w cenie 124 900 zł będzie dostępne w wersji wyposażenia ZEN z silnikiem o mocy 135 koni mechanicznych. Homologowany, realny zasięg dla tej wersji zgodnie z normą WLTP wynosi 385 kilometrów. Omawiana wersja ZOE będzie dostępna w podanej cenie, do wyboru, zarówno z lakierem niemetalizowanym, metalizowanym oraz metalizowanym specjalnym, bez wyposażenia opcjonalnego. Kwota udzielanego rabatu przy zakupie samochodu będzie dostosowana tak, aby końcowa cena zakupu wynosiła 124 900 zł.

Silniki R135 i R110

Silnik R135

Wyposażone w nowy silnik o mocy 100 kW, Nowe ZOE oferuje jeszcze więcej przyjemności i wrażeń! 135 KM oraz moment 245 Nm pozwala skorzystać z poprawionych osiągów, aby zapewnić jeszcze większą uniwersalność i komfort, w szczególności na drogach szybkiego ruchu.

Silnik R110 

Silnik R110, rozwijający moc 80 kW (108 KM) oraz o momencie 225 Nm, zapewnia moc i wszechstronność Twojego Nowego ZOE, aby jazda była dłuższa i jeszcze bardziej przyjemna.

 

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.