fbpx Renault

Renault
CLIO GENERATION

Nie zdołasz oprzeć się urokowi Renault Clio. Zmysłowe kształty nadwozia wyróżniają to auto spośród innych, a jego dynamiczny przód i charakterystyczny układ świateł dodają mu prestiżu i przykuwają spojrzenia. Żadne inne auto z tego segmentu nie ma równie silnej osobowości. Z Renault Clio każdy dzień staje się bardziej intensywny od poprzedniego.

Renault Clio jest nie tylko urzekające. Dzięki takim atutom jak zaawansowane technologie czy wysoki komfort wnętrza potrafi zamienić każdy przejazd w podróż dla zmysłów. Poznaj możliwości aplikacji, które oferuje innowacyjny i intuicyjny system multimedialny R-LINK Evolution i zanurz się w świecie zniewalających doznań muzycznych spod znaku Bose®.

Dzięki nowoczesnemu silnikowi benzynowemu TCe 90 Renault CLIO zapewnia dynamiczną jazdę przy jednoczesnym obniżeniu średniego zużycia paliwa i emisji CO2. 

 

Jeszcze bardziej unikalne dzięki Tobie!

Renault Clio to prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia, a dzięki bogatej ofercie personalizacji możesz nadać mu absolutnie unikalny design. Naklejki dachowe, dach panoramiczny, obudowy lusterek bocznych, zewnętrzne elementy ozdobne – możesz zaprojektować wygląd swojego Renault Clio wedle własnych upodobań. We wnętrzu auta możesz wybrać kolor tapicerki, deski rozdzielczej, obramowań nawiewów czy podstawy dźwigni zmiany biegów. To Ty dopasowujesz wnętrze samochodu do swojej osobowości i decydujesz o jego wyglądzie.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.