fbpx Renault

Renault
Megane Grandtour

Doskonale wyważone proporcje, dynamiczne i zmysłowe kształty i żadnych kompromisów. Nowe Renault Megane zaskakuje śmiałością pełnego ekspresji designu i wyrazistością stylu, oczarowując od pierwszego spojrzenia. Zwiększona przyczepność, zmysłowe linie i dynamiczne łuki, Renault MEGANE Grandtour potrafi pokazać swoją osobowość i przyciągać spojrzenia! Charakterystyczny, wyróżniający się układ przednich i tylnych świateł podkreśla jego unikalną osobowość. Starannie dopracowane 16-, 17- lub 18-calowe obręcze kół imponują stylem.

Dzięki bagażnikowi dopasowującemu się do Twoich potrzeb i wyposażonemu w akcesoria, MEGANE Grandtour jest przykładem przestronnego auta. System przegród, płaska podłoga, linki przytrzymujące, zaczepy i schowki boczne sprawią, że przewożony ładunek nie przesunie się nawet o milimetr. 

rekordowa długość przestrzeni ładunkowej

 

Przewoź to, co chcesz bez żadnych ograniczeń. Po złożeniu tylnej kanapy i przedniego fotela pasażera, otrzymujesz rekordową długość wynoszącą 2,70 m. To jeszcze nie koniec bogatych możliwości zmiany konfiguracji wnętrza. Bagażnik można podzielić na dwie części. To praktyczne rozwiązanie pozwala uporządkować i zabezpieczyć przewożone bagaże. Dodatkowo, po ustawieniu podłogi bagażnika w górnym położeniu i złożeniu tylnej kanapy, uzyskuje się płaską podłogę umożliwiającą łatwy przewóz bardzo dużych przedmiotów. Przy ustawieniu podłogi w dolnym położeniu i złożonej tylnej kanapie maksymalna pojemność bagażnika wynosi 1695 litrów.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.