fbpx Renault

Nowe Renault ZOE z rządową dopłatą

Nowe Renault ZOE z rządową dopłatą

Ciesz się elektromobilnością za kierownicą Nowego ZOE! Elektryczne Renault debiutuje na rynku i będzie dostępne w wyjątkowo korzystnej ofercie dla osób indywidualnych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 5 listopada 2019 roku w sprawie szczegółowych warunków udzielania wsparcia zakupu nowych pojazdów ze środków Funduszu Niskoemisyjnego Transportu, które uprawomocniło się dnia 19 listopada, a wchodzi w życie 27 listopada, osoby fizyczne będą mogły ubiegać się o dofinansowanie do zakupu samochodu elektrycznego, którego cena zakupu nie przekracza 125 000 zł. Zgodnie z rozporządzeniem dopłata do zakupu może wynieść maksymalnie 30% ceny zakupu pojazdu, jednak nie więcej niż 37 500 zł. Z tego powodu Renault wprowadza specjalną ofertę na zakup Nowego ZOE dla osób indywidualnych w cenie 124 900 zł.

 

Nowe ZOE, w cenie 124 900 zł będzie dostępne w wersji wyposażenia ZEN z silnikiem o mocy 135 koni mechanicznych. Homologowany, realny zasięg dla tej wersji zgodnie z normą WLTP wynosi 385 kilometrów. Omawiana wersja ZOE będzie dostępna w podanej cenie, do wyboru, zarówno z lakierem niemetalizowanym, metalizowanym oraz metalizowanym specjalnym, bez wyposażenia opcjonalnego. Kwota udzielanego rabatu przy zakupie samochodu będzie dostosowana tak, aby końcowa cena zakupu wynosiła 124 900 zł.

 

W wersji wyposażenia ZEN na pokładzie Nowego ZOE znajdują się między innymi system multimedialny EASY LINK z ekranem dotykowym o rozmiarze 7 cali, indukcyjna ładowarka do smartfona, światła LED do jazdy dziennej, czujniki światła oraz deszczu, system utrzymania w pasie ruchu czy regulator-ogranicznik prędkości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z BROSZURĄ Nowego Renault ZOE, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje na temat tego pojazdu elektrycznego. Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu i zakupu Nowego Renault ZOE.