Serwis Dacia

Serwis
Mechaniczny

Kompleksowe i profesjonalne usługi serwisowe.

Serwis Dacia

Promocje

Skorzystaj z naszych sezonowych promocji. Oferujemy atrakcyjne oferty na naprawy, wymianę opon i przeglądy techniczne.

Części od ręki

Oferujemy części od ręki, zapewniając szybką i sprawną obsługę Twojego pojazdu. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych podzespołów, możemy natychmiastowo przystąpić do naprawy lub wymiany części.

Pakiety

Od teraz możecie Państwo wybierać pomiędzy 3 poziomami przeglądów serwisowych – wybierz ofertę, która jest dostosowana do Twoich potrzeb i budżetu jakim dysponujesz.

Serwis online

Nasz serwis online umożliwia łatwe i wygodne korzystanie z naszych usług. Dzięki niemu możesz umówić się na wizytę, sprawdzić dostępne terminy, otrzymać wycenę. Wszystko bez konieczności wychodzenia z domu.

Umów wizytę

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu online, gdzie możesz łatwo umówić wizytę w naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi.

Akcesoria

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do samochodów, które mogą poprawić wygodę, funkcjonalność i wygląd Twojego pojazdu.

Opony

Posiadamy szeroki wybór opon do samochodów, które sprostają różnym potrzebom i warunkom drogowym.

Gwarancje + Assistance

Skorzystaj z naszych sezonowych promocji. Oferujemy atrakcyjne oferty na naprawy, wymianę opon i przeglądy techniczne.

Wygodne raty

W naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi oferujemy również wygodne raty jako opcję płatności. Dzięki temu możesz zakupić opony lub skorzystać z naszych usług, rozkładając płatność na dogodne raty, które będą dopasowane do Twojego budżetu

Car Garantie

Jesteśmy partnerem programu CarGarantie, jednego z wiodących specjalistów w zakresie dodatkowej gwarancji na pojazdy używane.

Sprawdź

zanim kupisz

Nasz serwis oferuje pomoc przy zakupie samochodu używanego marki Renault oraz Dacia. Sprawdzimy jego historię, stan techniczny oraz ocenimy, czy nie brało udziału w poważnym wypadku. Kontroli poddamy najważniejsze podzespoły samochodu: silnik, skrzynię biegów, układ napędowy, hamulcowy oraz zawieszenie. Sprawdzimy historię serwisową każdego modelu wyprodukowanego w okresie do 10 lat, nawet jeśli użytkowany był za granicą.

Scroll to Top