Dlaczego warto kupić samochód używany u dealera

Dlaczego warto kupić samochód używany u dealera

Opis

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego samochodu na rynku wtórnym zapewne wiesz, że to często dosyć trudne a oferowane auta nie zachwycają.

Dlatego zapraszamy do Auto Reve, firmy, która dzięki ofercie samochodów używanych ReNew oferuje zupełnie nową jakość, zarówno pod kątem jakości ofertowanych samochodów oraz obsługi.

Przedstawiamy pięć powodów, dla których warto kupić auto używane od dealera, czyli od Auto Reve.

1. MOŻESZ JEŹDZIĆ I NIE MUSISZ OBSERWOWAĆ

Wszystkie samochody przed przyjęciem do komisu są bardzo szczegółowo sprawdzane pod kątem technicznym. Najpierw przez mechanika, na stanowisku serwisowym a później także przez pracownika działu samochodów używanych, za pomocą miernika grubości powłoki lakierniczej. Każda usterka stwierdzona podczas kontroli jest eliminowana.

2. GWARANCJA DALEJ NIŻ DO BRAMY

Samochody w naszym komisie często są jeszcze objęte gwarancją producenta, a jeśli ta już wygasła, to każde auto poniżej 10 lat i 200 000 km przebiegu może być objęte dwuletnią gwarancją w zależności od wybranego pakietu ochronnego, którego partnerem jest Car Garantie.

3. FAKTURA

Kupując samochód w Auto Reve klienci otrzymują, w zależności od pojazdu, fakturę VAT lub VAT marża. Dzięki temu każdy kupujący zwolniony jest z podatku po zakupie samochodu.

4. JAZDA PRÓBNA

Wszystkie auta znajdujące się w naszej ofercie i prezentowane w komisie są gotowe do jazdy próbnej. Klienci dzięki temu mogą sprawdzić jak samochód się zachowuje na drodze i czy spełnia wszystkie ich wymagania.

5. PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO

Dlatego oferujemy samochody używane także w bardzo korzystnych formach finansowania, jak kredyt czy leasing. Szczegółowych informacji, jak przebiega ich procedowanie i dlaczego warto z nich skorzystać, dowiecie się w naszym salonie.

Zapraszamy do naszej strefy samochodów używanych ReNew, gdzie stale znajduje się w ofercie około 35 samochodów marek Renault, Dacia oraz innym marek popularnych i premium. Kontakt do specjalistów sprzedaży aut używanych znajdziecie Państwo na naszej stronie, w zakładce KONTAKT.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszym filmem dostępnym na kanale Youtube:

Zobacz też

To już wszystko ;)

Oferujemy
Więcej...

Scroll to Top